edukacija

Apie edukacines programas

Pristatome 9 edukacines programas, kuriose 3 yra skiriamos lietuvių raštijai, šių kraštų istorijai, kultūros paveldui. Likusios programos pristato kraštus atskirai ir tai parodo Kulvos, Panoterių, Upninkų kraštų autentiškumą.

Kulva

5 žm. 1 val.

Kulvos krašto menininkų polėkiu

Kulva
Trukmė: 1 val., 5 žm.

Lankytojams suteikiama galimybė išmokti siuvinėti kryželiu, piešti, dainuoti folklorines dainas, šokti liaudiškus šokius, tašyti akmenį (galima pasirinkti).

Plačiau
15 žm. 1,5 - 2 val.

Raštijos pradininko takais

Kulva
Trukmė: 1,5 - 2 val., 15 žm.

Kulvos dvaro parke pasivaikščiojama, susipažįstama su parko augmenija, pasiklausoma pasakojimo apie kraštietį, kultūros šviesuolį Abraomą Kulvietį.

Plačiau
10 žm. 1,5 val.

Maisto kultūros paveldas

Kulva
Trukmė: 1,5 val., 10 žm.

Vykdomos tokios edukacijos: tradicinės kiaušinienės, šakočio, bandelių, duonos kepimas, sūrio gamyba, sviesto mušimas, cepelinų gamyba. Iš anksto suderinus, galima išsirinkti vieną valgį, kurį norima gaminti.

Plačiau

Naujienos

02/01/2023

Asociacija ,,Vyšnialaukio kaimo bendruomenė'' praneša

Asociacija "Vyšnialaukio kaimo bendruomenė" informuoja apie veiklas 2022 metais.

Skaityti daugiau
09/09/2022

Vėliavos ir vėliavnešio šventė

Panoterių krašto bendruomenė kviečia dalyvauti Rugsėjo 18 d. Renginio pradžia Renginys: ,,Vėliavos ir vėliavnešio šventė“ Projektas ,,Heraldika apjungia ir sutelkia bendruomenę naujoms ir prasmingoms veikloms“ Šventės eiga pridedame. Projektas finansuojamas iš Jonavos raj. savivaldybės kultūros ir meno rėmimo fondo.

Skaityti daugiau
13/08/2021

Panoterių krašto lankytini objektai

Panoterių kraštas negarsėja piliakalnių gausa ar upių slėniais. Tai paprastas lygumų kraštas viduryje Lietuvos. Bet ir čia galima atrasti objektus, kurie svarbūs lietuviui ar atvykusiam svečiui. Pati miestelio istorija, kuri susijusi su koplyčios pastatymu tikintiesiems ir buvo vietovardžio pradžia 1441 m. Tai metai, kai buvo įkurta Panoterių parapija ir kartu vietovardžio oficialus paminėjimas archyviniuose dokumentuose.

Skaityti daugiau

Renginiai

Šiuo metu nėra jokių renginių.