Panoterių kultūros centras (Panoterių bendruomenės namai).

PANOTERIAI

Apie objektą:

Panoterių kultūros centre aktyviai veikia ansambliai, megėjų teatro festivaliai, bendruomenės šventės. 1985 metais susibūrė moterų vokalinis ansamblis, vadovė Leonora Veselkienė. Ansamblis savo repertuarą pradėjo nuo paprastų, širdžiai mielų dainų, vėliau prie jų prisijungė jaunų žmonių kapela. Toliau dirbant su kolektyvo dalyviais, repertuarui  buvo pasirenkamos senovinės liaudiškos dainos, kolektyvas virto folkloriniu ansambliu.  2000 metais ansambliui suteiktas „Vosilkėlių“ vardas.

P.Vaičiūno gimimo metinių šventėse Panoteriuose ir įvairiuose rajono ir šalies renginiuose „Vosilkėlių“ ansamblis aktyviai atstovauja bendruomenę. 2002-ieji Panoterių kultūrinio gyvenimo istorijoje buvo įrašyti kaip davę pradžią respublikinei kaimo mėgėjų teatrų šventei ,,Tėviškės pastogėj“, skirtai P. Vaičiūno gimimo metinėms paminėti. Renginio vieni iš pagrindinių teatro yra Panoterių megėjų teatras, kuris kas met pastato po premjera. Taip pat centre organizuojamos tautodailininkų parodos, poezijos vakarai, bendrumenės šventės.

Koordinatės:

  • GPS LAT 55.197121
  • GPS LNG 24.433894 
Pasidalinti:


 

Kiti objektai

APSILANKYk

Išsirinkite ką norėtumėte pamatyti ar pajusti!

Projektas ,,Jonavos krašto raštijos keliais“ yra skiriamas žymių Jonavos krašto žmonių, prisidėjusių prie lietuviškos raštijos istorijos pradmenų, saugojimo ir puoselėjimo: Abraomo Kulviečio, Petro Vaičiūno, Justino Vareikio.

Išsirinkite norimą veiklą savo pasirinktoje vietovėje ir susipažinkite artimiau tiek su asmenybėmis, tiek su vietovės gamtos ir kultūriniais objektais.

Edukacija

Kultūrinės ir edukacinės programos

Maršrutai

Tinkami pėsčiomis, dviračiais ir automobiliu

Objektai

Istorinių ir gamtinių objektų lankymas